Rabarba Parfüm

Home > Afghanistan > Rabarba Parfüm
Rabarba Parfüm
+ 1023
Address:
Ali Rıza Gürcan Cad. Eski Çırpıcı Yolu. No:1 Kat:2/236 ( Meridyen İş Merkezi ) MERTER – İSTANBUL-TURKEY
Phone:
0212 481 50 77 -  0212 481 50 77
Fax:
0212 481 50 78 - 0212 481 80 46
Email:
info@rabarbaparfum.com
Website:
http://www.rabarbaparfum.com/
Share this Company
RABARBA PARFÜM, İstanbulda kurulmuş bir aile şirketidir. RABARBA markası ile hizmet vermektedir. Rabarba Parfüm, üretiminde kullanmış olduğu hammaddelerin dünya genelinde kendini ispatlamış ve IFRA (international Fragrance Association) ve RIFM (Research Institute for Fragrance Materials) standartlarını uygun hammaddelerle çalışmaktadır.

Üretimde kullanılan esanslar piyasadaki diğer firmalar gibi 3. kalite esanslardan imal edilmemiştir.Üretimde kullanılan esanslar 1. kalite top kalite esanslar kullanılmaktadır.Parfümlerimizde cilt sağlığı korumak için gliserin kullanılmaktadır.

Rabarba Parfüm, üretimini yüksek kimya mühendislerinin kontrolleri altında profesyonel teknik kadrosu ile Sağlık Bakanlığı'nın koymuş olduğu standartlara harfiyen uyulmakta ve teknolojinin sunduğu tüm imkanlardan faydalanmaktadır.

Yaratıcılık ve yeniliklere açık olmak başarılı ve kaliteli parfümler üretmenin en temel yapı taşlarıdır.

Rabarba, iyi koku konusunda uzmandır,uygun koku konusunda uzmandır… Ama en çok da; kokusuyla aklınızda yer edecek anılar yaratma konusunda uzmandır.

Çünkü koku ; kendisi uçup gitse bile,hissi kaybolmayan bir büyüdür… Rabarba Parfum

Uygun Fiyata Kaliteli Ürün
Daima kaliteli malı, uygun fiyatlarla sunarak uzun yıllar müşterilerine hizmet etmeyi hedeflemektedir. Rabarba Parfüm alanındaki birikimlerini ve uzun yıllara dayanan tecrübelerini genç ve dinamik yöneticileri ile geliştirmeye ve pekiştirmeye devam etmektedir. Kendi bünyesinde oluşturduğu Ar-Ge bölümü ve teknolojik donanımı ile herkese hitap etmektedir

VİZYONUMUZ
Müşterilerimize değer vererek, geniş ürün yelpazesi ve yüksek kaliteli parfümleri çok iyi servis imkanları ile sunmak, yenilikçi ve değişik ürünler yaratarak konumumuzu uluslar arası piyasalardaki mevcut gelişimlerin önünde sürdürmektedir.

MİSYONUMUZ
Yüksek kaliteyi en uygun fiyatlarda üretebilmek ve müşteri memnuniyeti en üst düzeyde sağlamaktadır.

AMACIMIZ
Müşterilerimizin istekleri ve hayalleri biçimlendirilmiş, yüksek standartlarda ürünler yaratmak ve müşterilerimize çarpıcı bir hizmet anlayışı sunmaktır.

KALİTE ve DEVAMLILIĞI
Kalite kontrol departmanımız üretim ve aktif kontrol takımlarımızla birlikte çalışarak müşterilerimize gönderilen bütün parfümlerin bizden standartlara uygunluğunu kontrol etmektedir.
Müşterilerimizle aramızda var olan sıcak ve devamlı iletişim sonucu olarak onlardan kazandığımız geri bildirimler sayesinde oluşabilecek en ufak hatalardan başlayarak problemlerin önüne geçilmekte ve ürünlerimiz kalitesinin her zaman yüksek bir düzeyde kalmasını sağlamaktadır.